Fundacja W Związku Z Rakiem, ul. Nabycińska 19/306, 53-677 Wrocław, NIP: 897-18-07-063

Pani Lucyna Zimocha

Pani Lucyna Zimocha

Diagnoza: Rak piersi 

Cel: Leki, rehabilitacja, wizyty u lekarza. 

Płakać mi się chcę!!! I Czasami zastanawiam się, po co się leczyłam!!!”

To zaledwie część, chwytającego Nasze serca listu, od Pani Lucyny. W 2015 roku, dowiedziała się, że ma raka piersi. RAK TO NIE WYROK!!! – pomyślała – i rozpoczęła walkę z chorobą….

TAK!!! Udało się!!! Nie ważne, że po amputacji piersi i węzłów chłonnych… Dziś, od tak ciężkich chwil, minęły już dwa lata… Pani Lucyna, wciąż jest pod kontrolą lekarzy, oraz przyjmuje lekarstwa. Walka wygrana!! Niestety tylko z chorobą… Obecnie Pani Lucyna walczy o godne warunki do życia. Pieniądze szczęścia nie dają? Jasne! Jednak są bardzo potrzebne! Jak pisze w liście, apelu o pomoc: „…po opłaceniu, rachunków i zakupie leków zostaje mi około 300 złotych…” Jest wdową, żyje samotnie, i nie ma wsparcia od nikogo. Ciężko w takiej sytuacji jest zapomnieć o chorobie i nie narzekać na swój los…. “Płakać mi się chce!!! I czasami zastanawiam się, po co się leczyłam!!!”. Każdy z nas ma jedno życie i zasługuje na odrobinę szczęścia. Dziś dla Pani Lucyny tym szczęściem jest ciepłe mieszkanie w zimie, ciepła woda w kranie, w miarę pełna lodówka….

WSZYSCY RAZEM, ZAWALCZMY O TO, ABY PANI LUCYNA, NA ZAWSZE ZAPOMNIAŁA O CHOROBIE!!!

Panią Lucynę można wspierać wpłatami na konto Fundacji: 86 1050 1575 1000 0090 8019 4872 z dopiskiem Lucyna Zimocha. 

Bardzo prosimy również o oddawanie 1 % na Panią  Zimochę. Rozliczając się wystarczy w deklaracji podać numer KRS 0000550874 z dopiskiem LUCYNA ZIMOCHA.

Dziękujemy !