Fundacja W Związku Z Rakiem Plac Solny 14/3 50-062 Wrocław, NIP: 897-18-07-063

Sylwia Michałkowska

Sylwia Michałkowska

Psycholog

Cześć!

Nazywam się Sylwia Michałowska i chcę Ci dziś powiedzieć coś bardzo ważnego. Nie ma złych emocji. Tak, tak, dobrze zrozumiałeś. Złe emocje nie istnieją. Niektóre przeżycia mogą być dla nas bardzo trudne, smutne, lub tak przykre, że ciężko sobie z nimi poradzić. Każdy z nas poczuł się kiedyś zakłopotany, bezbronny, albo samotny. Nie ma w tym nic złego. Jeśli w związku z chorobą nowotworową ( która dotknęła Ciebie lub Twoich bliskich) przeżywasz silne, czasem zupełnie nowe, emocje, to serdecznie zapraszam Cię do kontaktu.

Wsparcie psychologiczne i szczera, pozbawiona ocen rozmowa, dają szanse na osiągnięcie wewnętrznego spokoju. Szczerze wierzę, że to właśnie relacja jest tym, co leczy.

Jestem dla Ciebie dostępna w każdy piątek od godziny 18 do 20 pod numerem telefonu 787-200-454.

Do tej pory miałam szansę współpracować ze szczecińskim Oddziałem Świętego Mikołaja, odwiedzając małych pacjentów przebywające na onkologii, gastrologii i hematologii dziecięcej. Uczestniczyłam w działaniach wolontaryjnych w Specjalistyczno-Opiekuńczej Placówce Wsparcia Dziennego Caritas. Praktykę studencką odbyłam w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Szczecinie. Jestem redaktorką działu RODZINA w Magazynie Psychologicznym „Tu i teraz” oraz redaktorką portalu psychologiczno- edukacyjnego sukcesdziecka.pl

Czekam na Twój telefon!

  • 570 051 620