Fundacja W Związku Z Rakiem Plac Solny 14/3 50-062 Wrocław, NIP: 897-18-07-063

Szkoła z sercem

SZKOŁA Z SERCEM

POSZUKUJEMY WOLONTARIUSZY

Wszystkich uczniów, całe klasy oraz koła wolontariatów zachęcamy do charytatywnego udzielania się na rzecz Fundacji W związku z rakiem. Wolontariat jest zawsze wartością dodaną pozwala odkrywać swoje lepsze „ja” a jego efektem jest zawsze pomocy osobom z chorobą nowotworową. Wolontariusze czekamy na wasze zgłoszenia: info@zrakiem.pl / wolontariat@zrakiem.pl

DZIAŁAMY SPOŁECZNIE W SZKOŁACH

Festyn, dyskoteka , kiermasz, przedstawienie lub inna akcja charytatywna realizowana przez uczniów na rzecz Fundacji W związku z rakiem. Masz pomysł? Działajmy ! Razem możemy więcej ! Zgłoszenia: info@zrakiem.pl

EDUKUJEMY SZKOŁY

Zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe i ponadpodstawowe do udziału w programie edukacyjnym „MALI, MŁODZI ŚWIADOMI”, którego celem jest promowanie EUROPEJSKIEGO KODEKSU WALKI Z RAKIEM wśród uczniów.
Podjęte działania mają edukować dzieci i młodzież na temat 12 wskazówek, które warto podjąć już od najmłodszych lat, aby ograniczyć ryzyko zachorowania na chorobę nowotworową.
Zgłoś swoją szkołę już dziś do naszego programu edukacyjnego. Osoba do kontaktu: Magdalena Jarecka , mjarecka@zrakiem.pl lub tel.535966585.