Fundacja W Związku Z Rakiem Plac Solny 14/3 50-062 Wrocław, NIP: 897-18-07-063

Ambasadorzy

Nasi Przyjaciele, którzy są dla Nas ogromnym wsparciem. Kibicują nam w codziennych działaniach, wspierają nasze akcje i uczą innych swoją postawą jak pomagać. Dziękujemy za okazane serce J!

Mateusz Głąb

Mateusz Głąb zawodnik FEN, Celtic Gladiator z rekordem w zawodowym MMA 4-1. Jest amatorskim mistrzem polski MMA, multimedalista Pucharów Europy w taekwondo oraz zdobywcą Pucharu Świata w taekwondo. Absolwent Wrocławskiego AWF, nauczyciel, trener personalny. Prywatnie uwielbia podróże, smakosz i kucharz w jednym, interesuje się psychologią (głównie w sporcie) i motoryzacją, bardzo ważna jest dla niego rodzina. Wiemy, że uwielbia pomagać, sam nam to powiedział: „Działania Fundacji W Związku Z Rakiem i współpraca z Nią jest moją misją poza matą, aby niczym SonGoku zmieniać świat na lepsze i pomagać ratować ludzkie zdrowie / życie.”

Łukasz Krawczuk

Polski lekkoatleta, sprinter. Szeregowy Wojska Polskiego. Zaczął trenować lekkoatletykę w wieku 16 lat. Pierwszy sukces odniósł po roku treningów, został vice-mistrzem Polski juniorów młodszych w biegu na 100m. Dzisiaj może pochwalić się zdobytymi czterema medalami Mistrzostw Europy, w tym jednym złotym w sztafecie 4x400m. Jako życiowy sukces uważa również awans do finału Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Artur Zaczek

Polski lekkoatleta, sprinter – reprezentant AZS Poznań. Karierę sportową zaczynał w 2005 jako zawodnik LKS Narew Łomża gdzie zdobywał liczne medale w kategorii Juniora młodszego i Juniora. Multimedalista Mistrzostw Polski, Brazowym Medalista Mistrzostw Europy, trzykrotnym Medalista Uniwersjad, Olimpijczyk, wielokrotnym uczestnik Mistrzostw Świata i Europy. Ukończył Fizjoterapie, oraz pracuje dodatkowo jako trener od motoryki z tenisistami.

Joanna Linkiewicz

Polska lekkoatletka specjalizująca się w biegach sprinterskich, srebrna medalistka Mistrzostw Europy w 2016 na 400m ppł, podwójna złota medalistka uniwersjady na 400m ppł i w sztafecie 4x400m (2015). Ma w dorobku jedenaście medali. W 2017r.  zajęła drugie miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Europy.

Justyna Kasprzycka- Pyra

Wielokrotna Medalistka Mistrzostw Polski w skoku wzwyż. Justyna to srebrna medalistka Igrzysk Frankofońskich, zajęła 4 miejsce Mistrzostw Europy i Halowych Mistrzostw Świata oraz jest współrekordzistką Polski w skoku wzwyż. Jej rekord życiowy to 199 cm.

Sylwia Socha

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Obecnie szkolny i akademicki nauczyciel wychowania fizycznego. Dyplomowana instruktorka tańca, fitness ,gimnastyki i trener personalny, sędzia najstarszej federacji swiata NABBA i WFF POLAND. Uczestniczka między narodowych konwencji fitness. Sukcesy:

-Zwyciężczyni konkursu sylwetkowego FIT BODY SHOW Kraków 2016.

-Zwyciężczyni Pucharu Polski WPF, Siedlce 2016

-II vice Miss Mistrzostw Świata Mr.Universe, Neapol 2016

Ewa Marchlak

Z wykształcenia psycholog, absolwentka studiów podyplomowych o kierunku „Zarządzanie marketingowe” na Akademii Leona Koźmińskiego. Niepoprawna optymistka, wierzy w moc pozytywnego myślenia. Zawodowo robiła w życiu różne rzeczy, które ją ukształtowały i doprowadziły do punktu, w którym aktualnie się znajduje. Od roku realizuje się zawodowo budując platformę edukacyjną pod marką „Dobrze mi” z którą sukcesywnie podbija kolejne miasta w Polsce i razem z zaproszonymi do projektu prelegentami – wysokiej klasy coach’ami, trenerami, autorami książek, przekazuje kobietom, że w życiu może być na prawdę dobrze.

Paulina Kaczyńska i Damian Kabat

Nasza przygoda ze sportem rozpoczęła się ponad 10 lat temu. Mnie Paulinę do sportu namówili rodzie, dlatego że sami byli sportowcami i należeli do kadry polski. Ja żeby podtrzymywać tradycje rodzinne postanowiłam iść ich śladami. Takim to sposobem znalazłam się pod skrzydłami trenera mojego taty, a teraz obecnie mojego Zbigniewa Krzyśka. Małymi krokami pniemy się do przodu, aby osiągnąć cel jakim są igrzyska olimpijskie w Tokio. Damian reprezentował bardzo długo klub Zawisza Bydgoszcz, aż pewnego dnia postanowił przyjechać do Stargardu na bieg uliczny. W którym ja również brałam udział i w taki sposób poznaliśmy się. Okazało się ze nadajemy na tych samych falach i tak tez zostało do dzisiaj. Wspieramy się w swojej wspólnej pasji, jeździmy na te same zawody i obozy. Staramy się razem cieszyć z sukcesów, a przy porażkach wspierać się. Dzięki bieganiu poznaliśmy kawal świata, niesamowitych ludzi. A co najważniejsze sport nas wychował, spowodował, że staliśmy się silnymi ludźmi w normalnym zyciu. Sport nauczył nas mobilizacji, nauczył nas walki do końca, ze nie można się poddawać pomimo niepowodzenia.

Adam Kszczot

Adam Piotr Kszczot to polski lekkoatleta specjalizujący się w biegu na 800 metrów.
Medalista mistrzostw Europy, halowych mistrzostw Europy oraz mistrzostw świata. Reprezentował Polskę na drużynowym czempionacie Starego Kontynentu oraz w meczach międzypaństwowych. Rekordzista kraju w biegu na 600 metrów tak w hali jak i na stadionie.

Małgorzata Hołub – Kowalik 

Małgorzata Hołub-Kowalik – polska lekkoatletka, sprinterka. Brązowa medalistka mistrzostw świata w sztafecie 4 × 400 metrów.
W 2011 roku zdobyła srebrny medal mistrzostw Europy juniorów w sztafecie 4 × 400 metrów. Na tym samym dystansie została w 2013 młodzieżową mistrzynią Europy. Piąta zawodniczka biegu na 400 metrów podczas mistrzostw Europy w Zurychu (2014). W marcu 2015 podczas halowych mistrzostw Europy w Pradze zdobyła brązowy medal w sztafecie 4 × 400 metrów. Złota (w sztafecie 4 × 400 metrów) i srebrna (w biegu na 400 metrów) medalistka uniwersjady (2015). W marcu 2016 weszła w skład polskiej sztafety 4 × 400, która zdobyła srebrny medal halowych mistrzostw świata w Portland. Piąta zawodniczka mistrzostw Europy w 2016 w biegu na 400 metrów, a także szósta zawodniczka biegu na 400 metrów oraz złota medalistka w sztafecie 4 × 400 metrów na halowych mistrzostwach Europy w Belgradzie (2017). W tym samym roku wraz z koleżankami z reprezentacji wywalczyła srebrny medal IAAF World Relays oraz brązowy medal mistrzostw świata w Londynie.

Ala Papaj

Ala Papaj, studentka, która swoją youtubowa karierę zaczęła już w liceum. Dziewczyna lubiąca podróże i przygody. Studentka uniwersytetów w Warwick w Anglii oraz w Mediolanie, a przed nią kolejny do podbicia w Madrycie. Dziewczyna o dobrym sercu, bardzo społeczna, popierająca mnóstwo inicjatyw. W swoich vlogach opowiada o codziennych sprawach, udziela również porad, dlatego ma stale rosnącą liczbę subskrybentów przyszła Pani bizneswoman interesująca się modą, prowadząca swój kanał naprawdę dobrze.