CEL: LECZENIE WSPOMAGAJĄCE WALKĘ Z NOWOTWOREM.

„Chcę wierzyć, że przede mną jeszcze wiele pięknych lat życia, chcę wierzyć, że pokonam chorobę, która próbuje mnie zniszczyć… Na początku 2020 roku zaczęłam się coraz gorzej czuć, podejrzewałam, że dzieje się coś złego, jednak szalejąca pandemia opóźniała moją wizytę u lekarza. Gdy w końcu udało mi się dostać na badania, ich wynik okazał się dla mnie druzgocącą wiadomością. Mam nowotwór złośliwy piersi z przerzutami na wątrobę i płuca… Chciałam jak najszybciej rozpocząć leczenie, wygrać tę walkę i wrócić do domu, gdzie wciąż czekają na mnie dzieci. 

Mam sześcioro cudownych dzieci, z czego dwójka nie jest nawet pełnoletnia. Wiem, że nie mogę się poddać, bo oni wciąż na mnie czekają, a ja czekam z nadzieją na dzień, w którym dowiem się, że choroba minęła, a ja wygrałam kolejne piękne lata życia. Medycyna konwencjonalna proponuje mi jedynie chemioterapię, a ja muszę spróbować każdego możliwego leczenia, by wygrać! Chcę, by mój organizm miał siłę walczyć, dlatego zdecydowałam się leczyć w klinice, która dała mi nadzieję, że będę żyć! Koszty z tym związane są ogromne, dlatego proszę, pomóż mi ratować moje życie!

Ela”

Panią Elżbietę można wspierać wpłatami na indywidualny numer rachunku 54 1050 1575 1000 0090 8074 7281. Bardzo prosimy również o oddawanie 1 % na Panią Elżbietę. Rozliczając się wystarczy w deklaracji podać numer KRS 0000550874 z dopiskiem ELŻBIETA SZAST.

Dziękujemy !

Scroll to Top
Przewiń do góry