Częstochowa! Już 25.01.2023 odwiedzimy z naszym cancer coachingiem kolejne miasto

Wyjeżdżamy za granicę Wrocławia, aby z naszych warsztatów mogli skorzystać kolejni pacjenci hematoonkologiczni. Bardzo się cieszymy, że wieści o naszych działaniach obejmują kolejne miasta. Atrakcje kulinarne, techniki relaksacji, joga śmiechu a przede wszystkim integracja, rozmowy, wsparcie psychologa to wszystko plus to co nas zaskoczy możemy realizować w ramach projektu sfinansowanego przez Fundację DKMS. Już się nie możemy doczekać bo dla nas to tez innowacja. Warsztaty pscyhologiczne oparte na metodzie cancer coachingu to nowość na skalę całego kraju. Nasz autorki program to m.in. warsztaty grupowe jak i konsultację indywidualne dla pacjentów i ich najbliższych.

Cieszymy się, że kolejni pacjenci i osoby towarzyszące będą objęci naszymi działaniami. Mamy pierwszy feedback: „CANCER COACHING DZIAŁA I ZMIENIA ŻYCIE NA LEPSZE!”

Dzięki dofinansowaniu pozyskanemu w ramach Dotacji Fundacji DKMS, będziemy mogli przeprowadzić wyżej wymienione działania tj. warsztaty kulinarne, techniki relaksacji, jogę śmiechu, opieka psychoonkologa. Więcej informacji o Dotacji Fundacji DKMS na www.dkms.pl/dotacja-fundacji-dkms.

Scroll to Top
Przewiń do góry