MARZENA JARMOWICZ

POZNAJ HISTORIĘ MARZENY

Ciężkie chwile, które przeżyła z byłym mężem alkoholikiem, ucieczka z dziećmi od nałogu ich ojca i w końcu wolność. Praca marzeń w kuchni, narodziny wnuczki, przytulne cztery kąt.  Niestety szczęście Pani Marzeny nie trwało długo… 30 kwietnia 2018 roku usłyszała diagnozę – NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY MÓZGU. Z jednego koszmaru wchodzi w kolejny. Operacja, radioterapia, chemioterapia i całkowita niezdolność do pracy a na utrzymaniu 4 osobowa osobowa rodzina. Pani Marzena dostaje zaledwie 438 złotych zasiłku rehabilitacyjnego. Jak sama mówi mieszkanie to około 2 tysiące złotych. Do tego dochodzi utrzymanie 16 letnie syna, który jak się okazuje też potrzebuje wsparcia. Emil bo tak ma na imię ma problem z oczami i czeka go kosztowna operacja. Choroba matki i syna nie pozwala normalnie egzystować. Ta niewielka rodzina, która bardzo się kocha potrzebuje naszego wsparcia. Nikt nie chce znajdować się w sytuacji, kiedy brakuje na jedzenie, czynsz nie wspominając już o lekarstwach.  

Kuchnia to był żywioł Pani Marzeny a cały świat to dwójka dzieci i pięcioletnia wnuczka.  

Obiecaliśmy Pani Marzenie pomoc bo wierzymy w dobro innych ludzi. Prosimy Was o wsparcie matki i babci walczącej z chorobą i codziennością. Razem możemy sprawić, że będą normalnie żyć bez stresu z pełną lodówka, a młody Emil będzie  się cieszył młodością.

CEL: LECZENIE ONKOLOGICZNE, REHABILITACJA

Panią Marzenę można wspierać wpłatami na konto Fundacji 86 1050 1575 1000 0090 8019 4872 z dopiskiem Marzena Jarmowicz. 

Bardzo prosimy również o oddawanie 1% na Panią Jarmowicz. Rozliczając się wystarczy w deklaracji podać numer KRS 0000550874 z dopiskiem MARZENA JARMOWICZ.

Dziękujemy!

Scroll to Top
Przewiń do góry