Panią Krystynę można wspierać wpłatami na indywidualny numer rachunku 35 1050 1575 1000 0090 8026 9898. Bardzo prosimy również o oddawanie 1 % na Pana Krystynę Stefankowską. Rozliczając się wystarczy w deklaracji podać numer KRS 0000550874 z dopiskiem KRYSTYNA STEFANKOWSKA. Dziękujemy!
fot

Mam szczęście – bo mam cudowną pełną miłości rodzinę. Mimo braku dostatku pieniędzy, mamy ogrom miłości. Niestety sama miłość nie pomoże mojej mamie, która walczy z nowotworem jajnika. Nigdy wcześniej nie dopuściłabym do siebie myśli, że to przytrafi się najbliższej memu sercu kobiecie – Krysi. Nieszczęście prześladuje moją rodzinę od pokoleń. Do tej pory dawaliśmy sobie radę. Mama opiekowała się rodziną i była dla nas wsparciem – tata miał wypadek 24 lata temu – jest niewidomy , a siostra wychowuje dziecko z autyzmem. Nawet to nie odebrało nam to poczucia humoru i optymizmu. Teraz jednak mama potrzebuje pomocy .. Choroba przyszła nagle Krysia to cudowna kobieta która oddała życie dla dzieci i niewidomego męża – chcemy jej pomóc ile tylko nam wystarczy sił!

Koszta terapii ( zioła, olejki CBD , grzybki shitake , biorezonans magnetyczny, bioenergiaterapia ,dieta ) są bardzo wysokie znacznie przekraczające budżet naszej rodziny.

Chciałam was prosić dobre duszyczki o wsparcie mojej rodziny która jest w ciężkiej sytuacji – ale nie traci wiary i miłości – w energię dobrych serc!” Córka Patrycja

Scroll to Top
Przewiń do góry