Ryszard madej

POZNAJ HISTORIĘ RYSZARDA

Każdy ma marzenia… Marzenia ma także Ryszard. Ryszarda poznałem kilka lat temu, a połączyły nas… dzieci. Tzn. moja córka i jego wnuczka, które są w podobnym wieku.

Odwiedziny Hani u dziadków spowodowały, że dziewczynki się polubiły, a ja bliżej poznałem Ryszarda. Mimo, że dzieli nas spora różnica wieku, to poprzez sposób bycia i podejście do człowieka, zupełnie nie było tego czuć. Tak aktywnego i pełnego wigoru człowieka 60+ rzadko się bowiem spotyka. Życzyłbym każdemu, aby miał w sobie tyle energii! Ja też chciałbym w tym wieku 🙂

Ubiegły rok okazał się dla Ryszarda trudny

Ale myliłby się ten, kto myśli, że się on poddał. Co prawda operacja a później rehabilitacja sprawiły, że Rysiek podupadł na zdrowiu, bo przecież i młodego człowieka taka sytuacja może ciężko dotknąć.

Teraz Ryszard poddawany jest leczeniu wspierającemu w chorobie nowotworowej. To duże wydatki, gdyż terapia nie jest refundowana przez NFZ. To także duży stres, trud związany z wyjazdami. I dodatkowe zmartwienia…

Jedno jest pewne – nowotwór zabrał Ryszardowi część zdrowia, ale nie zabrał radości i uśmiechu: ze spotkań ze swoimi dziećmi, ukochanymi wnukami, przyjaciółmi i sąsiadami.

Rysiek nie poddaje się pracując i poświęcając swój czas na przekazywanie wieloletniego, inżynierskiego doświadczenia zdobytego na różnego rodzaju inwestycjach, które nadzorował. To także forma terapii. Bo przecież można byłoby usiąść i się zamartwiać. Ale to na szczęście nie leży w jego naturze.

Wiadomo, że ma dni lepsze i gorsze. Mimo tego Ryszard nadal ma swoje marzenia. Wierzymy, że dzięki pozytywnemu zakończeniu całej tej historii z rakiem uda się mu je spełnić! I będzie można o nich także napisać.

CEL: LECZENIE ONKOLOGICZNE

Pana Ryszarda można wspierać wpłatami na indywidualny numer rachunku 28 1050 1575 1000 0090 8079 3145.

Bardzo prosimy również o oddawanie 1% na Pana Ryszarda. Rozliczając się, wystarczy w deklaracji podać numer KRS 0000550874 z dopiskiem RYSZARD MADEJ.

Dziękujemy

Scroll to Top
Przewiń do góry