Fundacja W Związku Z Rakiem, ul. Nabycińska 19/306, 53-677 Wrocław, NIP: 897-18-07-063

Gracjan

Gracjan

Diagnoza: Nowotwór mózgu medulloblastoma.

Cel: Leczenie wspomagające olejami konopnymi.

Bożonarodzeniowy cud ujrzeliśmy na własne oczy blisko 3 lata temu, kiedy udała się operacja Gracjana. 2 dni przed Wigilią usunięto mu guza mózgu – medulloblastomę. Następnie przez 1,5 roku syn dzielnie znosił chemio i radioterapię, a wszyscy wierzyliśmy, że doczekamy szczęśliwego końca. Niestety…

Niecały rok po zakończonym leczeniu usłyszeliśmy najgorsze zdanie od lekarza: Nastąpiła wznowa. Mroki bólu, cierpienia i lęku na nowo dosięgły naszą rodzinę. Gracjan musi zacząć leczenie od początku, z dużo gorszymi rokowaniami. Wznowa przyszła silniejsza, a syn po poprzednim wyczerpującym leczeniu jest znacznie osłabiony. Na razie przechodzi chemioterapię, ale na nic innego nie może liczyć, ponieważ od poprzednich naświetlań minął zbyt krótki okres. Nie poddaję się w walce o życie mojego dziecka. Jako tata sam wychowuję Gracjana i jego młodszą siostrę Oliwię. Na chwilę obecną musiałem zrezygnować z pracy, aby być z chorym synkiem. 

Jedyną nadzieją na pokonanie potwora z gowy Gracjana jest dodatkowe leczenie olejami konopnymi. Zawierają kannabinoidy, które mają lecznicze działanie na układ nerwowy i mózg. Od 1,5 miesiąca podajemy Gracjanowi oleje, ale niestety na dłuższą metę nie jesteśmy w stanie sfinansować takiej terapii. Jej koszt jest bardzo wysoki. W obecnej sytuacji, kiedy nie pracuję i mam na utrzymaniu dzieci proszę Cię o pomoc. Gracjan jest bardzo silny, ale bez dodatkowej pomocy sobie nie poradzi. Błagam Cię, walcz ze mną o życie mojego dziecka!

Tata Gracjana

Gracjana można wspierać wpłatami na konto Fundacji: 86 1050 1575 1000 0090 8019 4872 z dopiskiem Gracjan Porzuczek. 

Bardzo prosimy również o oddawanie 1 % na Gracjana. Rozliczając się wystarczy w deklaracji podać numer KRS 0000550874 z dopiskiem GRACJAN PORZUCZEK.

Dziękujemy !