Projekt Rak To nie wyrok

PROJEKT RAK TO NIE WYROK
REHABILITACJA ONKOLOGICZNA DLA PACJENTÓW ORAZ CYKL PRELEKCJI JAKO KOMPLEKSOWY PROGRAM WALKI Z NOWOTWORAMI.

Fundacja „W ZWIĄZKU Z RAKIEM” zaprasza firmy z Dolnego Śląska do udziału w projekcie „Rak to nie wyrok-rehabilitacja onkologiczna dla pacjentów oraz cykl prelekcji jako kompleksowy program walki z nowotworami. Spotkania online mają przybliżyć zapracowanym osobom szeroki temat profilaktyki chorób nowotworowych oraz co ważniejsze zagadnienia wczesnego wykrywania guzów i zmian, w prosty, nieinwazyjny sposób, w zaciszu własnego domu. Nowotwory to choroba cywilizacyjna, która zbiera coraz większe żniwo wśród ludzi na całym świecie. Polska jest w niechlubnej czołówce krajów europejskich, w których wykrywalność raka jest najniższa, a umieralność z powodu zbyt późnego wykrycia choroby największa. Docierając z naszymi szkoleniami do osób potencjalnie zdrowych, grup pracowników firm z Dolnego Śląska, chcemy podzielić się fachową wiedzą, która ułatwi utrzymanie najcenniejszej wartości jaką ma człowiek- ZDROWIE. W myśl zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć” nauczymy samobadania i mamy nadzieje, że wpiszę się to w codzienność naszych odbiorców.

Zapraszamy do naszego projektu. Kontakt mjarecka@zrakiem.pl lub 535-966-585.
Projekt jest realizowany od 05-04-2021 do 31-12-2021 i jest sfinansowany ze środków Fundacji PZU.

Drugim modułem projektu jest rehabilitacja onkologiczna pacjentów i ich rodzin, co jest zupełną nowością w Polsce. Poprzez darmowe zabiegi w klinice rehabilitacyjnej oraz cykl webinarów chcemy poprawiać jakość życia pacjentów. Chcemy się opiekować nie tylko chorym, ale też jego rodziną. Nie chcemy, aby odbiorcy naszego projektu byli pozostawieni sami sobie z diagnoza, bez wsparcia, bez bezpłatnej psychoterapii, bez specjalistów, którzy ułatwią powrót do zdrowia. Diagnoza często spada jak grom z jasnego nieba, wywołuje panikę, strach i kojarz się tylko z wyrokiem. Pacjent wraca do domu i czuje się porzucony. Jego najbliżsi również. Chcemy opiekować się takimi pacjentami.

Zapraszamy wszystkie osoby do kontaktu mjarecka@zrakiem.pl lub 535 966 585 w celu uzyskania informacji na temat darmowej rehabilitacji oraz warsztatów online.
Projekt jest realizowany od 05-04-2021 do 31-12-2021 i jest sfinansowany ze środków Fundacji PZU.

Chciałbyś wesprzeć Fundację?
Masz pytania?
Napisz do nas!

Scroll to Top
Przewiń do góry