Wybierz najlepszy dla siebie sposób pomocy

bridal, son in law, wedding

Najpiękniejszy dzień w życiu to ten, kiedy dwie osoby mówią sobie sakramentalne „TAK” i wyznają sobie wielką miłość. Jednak jest on jeszcze piękniejszy, kiedy młoda para niesie chęć pomocy!

W dniu Waszego Ślubu poproście swoich weselnych gości, rodzinę oraz przyjaciół , aby zamiast kwiatów czy słodyczy wsparli fundację „W związku z rakiem” poprzez przekazanie darowizn do specjalnej skarbonki.
Wasza pomoc jest dla nas bardzo, bardzo ważna!

W celu otrzymania skarbonki prosimy o przesłanie informacji na temat chęci wsparcia na adres: info@zrakiem.pl lub o kontakt telefoniczny 71 307 44 64.

Prowadzisz firmę i chciałbyś wesprzeć naszą Fundację? Oto kilka sposobów pomocy. Pomóż, to takie proste!

Przekazanie przez firmę darowizny pieniężnej na cele statutowe Fundacji „ W ZWIĄZKU Z RAKIEM” lub przekazanie darowizny celowej na wybraną przez firmę potrzebę.

Projekt „Punkt Uśmiechu 🙂 ” to cykl jednodniowych akcji skierowanych do każdej branży. „Punkty uśmiechu :)” to lokale, które wspierają „ W ZWIĄZKU Z RAKIEM”, przekazując 10% od obrotu w danym dniu.

Wolontariat pracowniczy – firma zamiast inwestować pieniądze w imprezy integrujące pracowników, może stworzyć wolontariat. Owo zaangażowanie nie musi przebiegać tylko na linii firma – organizacja pozarządowa, charytatywna. Ważniejsze jest dla pracowników, czy firma pozwala w różny sposób włączać się w taką działalność swoim ludziom oraz czy jest to zaangażowanie wyłącznie finansowe, czy też połączone z możliwością aktywnego działania.

Akcja „UFUNDUJ SZCZĘŚCIE” – spełniamy marzenia osób chorych na raka, często wyjazd nad morze, skok ze spadochronem, zakup roweru jest ostatnim życzeniem chorego.

System Payroll – to deklaracja pracowników Państwa firmy/instytucji do przekazywania regularnie części swoich wynagrodzeń („końcówki” lub stałej kwoty).

„REALIZUJEMY POTRZEBY” – czyli rzeczy, które są w danej chwili najważniejsze. Właściciel firmy jeśli nie zdeklaruje się na żadną z powyższych opcji może zrealizować konkretne zapotrzebowanie. Bądź chociaż jego część.

pexels-djordje-petrovic-2102415
volunteer, donate, charity
Szkoła z sercem

WOLONTARIAT
Wszystkich uczniów, całe klasy oraz koła wolontariatów zachęcamy do charytatywnego udzielania się na rzecz Fundacji W związku z rakiem. Wolontariat jest zawsze wartością dodaną pozwala odkrywać swoje lepsze „ja” a jego efektem jest zawsze pomocy osobom z chorobą nowotworową. Wolontariusze czekamy na wasze zgłoszenia: info@zrakiem.pl / wolontariat@zrakiem.pl

DZIAŁANIA SPOŁECZNE
Festyn, dyskoteka , kiermasz, przedstawienie lub inna akcja charytatywna realizowana przez uczniów na rzecz Fundacji W związku z rakiem. Masz pomysł? Działajmy ! Razem możemy więcej ! Zgłoszenia: info@zrakiem.pl

EDUKACJA
Zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe i ponadpodstawowe do udziału w programie edukacyjnym „MALI, MŁODZI ŚWIADOMI”, którego celem jest promowanie EUROPEJSKIEGO KODEKSU WALKI Z RAKIEM wśród uczniów.
Podjęte działania mają edukować dzieci i młodzież na temat 12 wskazówek, które warto podjąć już od najmłodszych lat, aby ograniczyć ryzyko zachorowania na chorobę nowotworową.
Zgłoś swoją szkołę już dziś do naszego programu edukacyjnego. 
Osoba do kontaktu: Magdalena Jarecka mjarecka@zrakiem.pl 
tel. 535966585.

Zbiórka wśród znajomych Załóż zbiórkę na FB Każda okazja jest dobra, aby rozpocząć zbiórkę dla naszych podopiecznych. Urodziny, imieniny, wesele lub bez okazji ! Twoja zbiórka to realna pomoc dla osób chorych na raka i ich najbliższych.

Chciałbyś wesprzeć Fundację?
Masz pytania?
Napisz do nas!

Scroll to Top
Przewiń do góry