FUNDACJA WZZR BENEFICJENTEM AKCJI PRACOWNICZYCH

Dzień kobiet charytatywnie

W Związku z Rakiem i Babor Polska

Zakupy w sklepie BABOR POLSKA wspierają akcję „XO – wszystkie chwyty dozwolone”.

3% wartości Waszych zakupów, dokonanych w dniach 1-8 marca 2023 roku na babor.pl, firma przekaże na edukację młodzieży związaną z profilaktyką nowotworową.

Rabatami nie są objęte produkty z outletu oraz pisanka z ampułkami.

BABOR jest wiodącą marką na międzynarodowym rynku kosmetyki profesjonalnej. Rodzinnym przedsiębiorstwem zarządza obecnie już trzecie pokolenie. Firma oferuje swoim klientom widocznie i odczuwalnie WIĘCEJ w postaci najskuteczniejszych składników aktywnych, profesjonalnego doradztwa na najwyższym poziomie oraz rytuałów pielęgnacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Firma INFOSYS zorganizowała kiermasz na rzecz walki z rakiem. Dziękujemy!

Dziękujemy serdecznie firmie INFOSYS za zorganizowanie kiermaszu na rzecz walki z rakiem ❤ Liczymy na to, że nie będzie to jednorazowa współpraca! 😊 Podaj dalej „dobro wraca”.

chwila. na dobro - ty chodzisz, my zbieramy, razem pomagamy

Fundacja W Związku Z Rakiem i marka Chwila.

1 km = 1 zł dla Fundacji w Związku z Rakiem

Podczas II edycji akcji Chwila. na dobro uczestnicy przebiegli, przejechali lub przeszli przynajmniej 1 km z włączoną aplikacją do mierzenia kroków. Za każdy kilometr marka Chwila. przekazywała 1 zł na walkę z rakiem. Dzięki zaangażowaniu otrzymaliśmy od marki Chwila. kilka tysięcy na walkę z rakiem. Dziękujemy!

Porozmawiajmy o współpracy

Opiekun: Magdalena Jarecka
mjarecka@zrakiem.pl
535 966 585
Zapraszam do kontaktu

Scroll to Top
Przewiń do góry