WSPIERAK

Jesteśmy razem w Twojej chorobie

Wspierak jest to program skierowany do osób chorych onkologicznie, dla których leczenie jest również ogromnym wyzwaniem finansowym.

Z pomocą wielu Darczyńców i Ludzi Dobrej Woli pomożemy Ci zdobyć pieniądze na kosztowne badania i leczenie. Zaopiekujemy się Tobą profesjonalnie bo wiemy jak pomagać! 

Będąc częścią Programu WSPIERAK otrzymujesz dedykowane SUBKONTO, na które darczyńcy mogą dokonywać wpłat na rzecz Twojego leczenia, a Ty możesz zbierać fundusze z 1 % podatku. Pieniądze można spożytkować na wydatki związane tylko z chorobą nowotworową, takie jak leki, konsultacje u lekarzy, badania diagnostyczne, rehabilitację, dojazdy do ośrodka leczenia.

Jesteśmy razem w Twojej chorobie! 

hands, old, young

PulmoInfo to aplikacja na tablety i smartfony, która powstała z inicjatywy Polskiej Grupy Raka Płuca, w oparciu o doświadczenia kliniczne pracowników Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie oraz ekspertów Centrum Onkologii-Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Aplikacja umożliwia chorym na raka płuca zapoznanie się z procesem terapeutycznym.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Jest to obszerna i kompleksowa baza wiedzy prowadząca chorych na raka płuca przez wszystkie etapy leczenia.

JAK ZOSTAĆ PODOPIECZNYM FUNDACJI?

Kliknij, pobierz wniosek i wypełnij go czytelnie.
Jeśli masz pytania, napisz do nas – pomożemy!

Przygotuj komplet dokumentów:
– zaświadczenie lekarskie potwierdzające chorobę opisaną w formularzu, zawierające również wykaz leków i ich koszt lub konieczność zakupu sprzętu medycznego/rehabilitacyjnego itp.,
– zaświadczenie o dochodach (zasiłki, renty, emerytury itp.),
– podpisane oświadczenie wyrażające zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawarte w formularzu zgłoszeniowym.

Wniosek zgłoszeniowy wraz z kompletem dokumentów prześlij listem na adres Fundacji. 
Fundacja „W Związku Z Rakiem”
Plac Solny 14/3
50-062 Wrocław
lub złóż osobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym.

WAŻNE!

Decyzję o przyjęciu do Fundacji jako beneficjenta podejmuje Zarząd Fundacji, po weryfikacji formularza zgłoszeniowego oraz załączonych dokumentów, w terminie 14 (czternastu) dni od dnia doręczenia wniosku wraz z kompletem dokumentów do Fundacji.

Pomoc w ramach PROGRAMU WSPIERAK udzielana jest wyłącznie podopiecznym Fundacji „W ZWIĄZKU Z RAKIEM” na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.

Regulamin do pobrania >>>

Scroll to Top
Przewiń do góry